«Я так і не зрозумів, хто у нас найкращий футболіст країни»: Леоненко відреагував на референдум «УФ»

Переглядів 268
Євген Чепур
Євген Чепур
1 голос
«Я так і не зрозумів, хто у нас найкращий футболіст країни»: Леоненко відреагував на референдум «УФ»
Віктор Леоненко. Фото: Google
Колишній гравець Динамо та збірної України Віктор Леоненко обурюється тим, що клуби почали проводити голосування в рамках яких визначають кращого гравця своєї команди.

Віктор Леоненко здивований кількістю різних футбольних рейтингів у нашій країні. Колишній футболіст вважає за краще, щоб кількість майданчиків для голосувань зменшилась.

«Я так і не зрозумів, хто у нас найкращий футболіст країни. Хтось пише Довбик, а «Український футбол» визнав Мудрика. І що це ще за нове опитування: гравець року у кожній команді?

Скоро вже дійдемо до того, що вибиратимемо кращого гравця тренування та зборів. Я балдію від цих ваших нововведень», – сказав Леоненко в ефірі авторської передачі на ютубі.

Нагадаємо, за результатами опитування «Українського футболу» найкращим українським гравцем став Михайло Мудрік (295 балів), на другому місці опинився Артем Довбик (246 очок), а третім – Віталій Буяльський (67 пунктів).

Віктор Леоненко також брав участь у голосуванні від «УФ». Він віддав перевагу Довбику, а Мудрика поставив лише третім. Друге місце опинилося за Буяльським.