Ярмоленко результативно доклався до перемоги Аль-Айна: українець відзначився вперше після травми

Переглядів 1492
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Аль-Айн
Аль-Айн в матчі 22 туру Про-ліги ОАЕ на виїзді переграв Хорфаккан. Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь команди Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка.

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко з'явився на полі з перших хвилин. На 67-й хвилині забив м'яч у ворота Хорфаккана, зробивши рахунок 3:0.

Ярмоленко одним дотиком зблизька замкнув подачу з флангу. Одразу після голу Сергій Ребров замінив свого земляка.

Відео забитого м'яча Андрія Ярмоленка у ворота Хорфаккана дивіться в Telegram-каналі FanDay.net

Востаннє Ярмоленко забивав за клуб із ОАЕ 5 лютого у ворота Аль-Дафри (4:1).

В поточному сезоні Ярмоленко провів 25 матчів у футболці Аль-Айна яких відзначився дев'ятьма м'ячами та зробив п'ять результативних передач.