Ярмолюк став свідком класичної перемоги Манчестер Юнайтед: Брентфорд поступився на «Олд Траффорд»

Переглядів 77
Єгор Ярмолюк. Фото: ФК Брентфорд
Манчестер Юнайтед оформив вольову перемогу над Брентфордом Єгора Ярмолюка у матчі восьмого туру АПЛ. Поєдинок на «Олд Траффорд» завершився рахунком 2:1.

МЮ весь перший тайм провисів на воротах Брентфорда, який цього сезону АПЛ часто примудрявся забивати на перших хвилинах. За іронією долі, господарі через кровотечу на голові де Лігта догравали перший тайм у меншості і це принесло дивіденди Брентфорду, який організував гол Піннока з кутового.

Коли здалося, що Ман Юнайтед може посипатися команда Еріка тен Хага, який ходить під відставкою, знайшла в собі сили перевернути хід гри. Одразу після початку другого тайму МЮ організував гольову атаку, яка увінчалася взяттям воріт Гарначо.

Забитий м'яч надихнув Юнайтед на камбек. Швидка атака господарів завершилася влучним ударом Хойлунда.

Хавбек молодіжної збірної України Єгор Ярмолюк отримав ігровий час на легендарному «Олд Траффорд». Наш земляк з'явився на 75-й хвилині, але змінити ситуацію на полі Брентфорду було не під силу.