Ярославський не оцінить: Металіст програв Епіцентру у дебютному турі Першої ліги

Переглядів 830
Ілля Деулін Ілля Деулін
Металіст – Епіцентр. Фото: Металіст
Металіст у дебютному матчі після повернення до Першої ліги, попри рівну гру та чималу кількість гольових нагод, програв Епіцентру. Все вирішив єдиний гол зі штрафного.

29 липня в першому турі нового сезону Першої ліги Металіст на ужгородському стадіоні «Авангард» приймав Епіцентр з Кам'янця-Подільського.

Перший тайм пройшов за рівної гри, але попри достатню кількість нагод, команди голів не забивали. Вся активність пішла в другому таймі.

Перший, та як виявилося єдиний забитий м’яч у зустрічі стався аж на 70 хвилині. Стень гарним ударом зі штрафного пробив під дальню від себе штангу і з цим пострілом воротар Металіста Рибак не зумів впоратися.

Далі харків'яни пішли вперед, створюючи все більше гостроти, але бодай зрівняти рахунок не вдалося. Епіцентр переміг Металіст та здобув перші три очки у новому сезоні.

Перша ліга, група А

Металіст – Епіцентр 0:1

Гол: Стень 70

• Далі команди між собою зіграють в рамках Кубка України, матч пройде 2 серпня о 17:00 в Ужгороді.
  • В чемпіонаті Металіст 6 серпня завітає до Волочиську на гру з Агробізнесом, а Епіцентр вирушить на Закарпаття в гості до Хуста.