З натяком на Миколенка: Лемпард пояснив розгромну поразку Евертона у грі з Брайтоном

Переглядів 9268
Євген Чепур Євген Чепур
Віталій Миколенко. Фото: Евертон
Головний тренер Евертона Френк Лемпард підбив підсумок вчорашнього матчу 19-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому його команда програла Брайтону.

Поєдинок 19-го туру чемпіонату Англії, в якому Евертон приймав Брайтон, завершився поразкою господарів поля (1:4). Український захисник Віталій Миколенко провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

Наставник Евертона Френк Лемпард назвав причини хворобливої поразки.

«Я дуже незадоволений, таке почуття було навіть у першому таймі. Загалом гра була досить рівною. Потім ми пропустили три голи за шість хвилин через помилки в обороні. Це закінчило матч.

Індивідуальні помилки та проблеми у командному захисті стали ключовими», – наводить слова Лемпарда сайт BBC.

Аналітики визнали Миколенка одним із найгірших гравців у складі Евертона у вчорашньому матчі.

Безвиграшна серія Евертона в рамках АПЛ складає шість матчів – дві нічиї та чотири поразки.

Команда Лемпарда провела 18 поєдинків, набрала 15 очок і посідає 16 місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.