За перемогу над Зорею: названо найкращого тренера четвертого туру української Прем'єр-ліги
![Павло Клименко](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/solovey-50.webp)
![За перемогу над Зорею: названо найкращого тренера четвертого туру української Прем'єр-ліги](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/UPL/Ruh/kuchuk-720x405.webp)
Рух стартував із трьох поразок поспіль, опинився на дні турнірної таблиці та виглядав очевидним андердогом протистояння з Зорею, яка напередодні обіграла динамівців. Здавалося, важко буде львів’янам у матчі проти луганців, але ФК Рух здобув перемогу з рахунком 3:1.
Тож лауреат в УПЛ – головний тренер львівського Руху Леонід Кучук. 63-річний фахівець отримав 4,6 бала з можливих 5.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Кучук вдруге очолив ФК Рух в серпні минулого року. Раніше білоруський спеціаліст був головним тренером львівської команди з лютого по грудень 2019 року. Також Кучук очолював Шериф, Салют, київський Арсенал, Кубань, московський Локомотив, Сталь Кам'янське, Ростов і мінське Динамо.
Наразі ФК Рух посідає 10-те місце у турнірній таблиці, набравши три очки у чотирьох матчах. У наступному турі львівська команда зустрінеться із Вересом. Поєдинок відбудеться 30 вересня.