Забарний ледь уникнув серйозної травми: відео шокуючого моменту за участю українця у матчі проти Тоттенгема

Переглядів 1074
Ілля Забарний. Фото: Google
В поєдинку третього туру англійської Прем’єр-ліги Борнмут – Тоттенгем гравець національної збірної України Ілля Забарний ледь не отримав важку травму.

У тренерів національної збірної України на чолі з Сергієм Ребровим вчора могло з'явитися кілька нових сивих волосин. Звісно, якщо вони переглядали поєдинок 3-го туру АПЛ між Борнмутом та Тоттенгемом.

На 54-й хвилині другого тайму в одному з епізодів бразилець Рішарлісон, спершу самовільно впавши на газон, потім дуже брудно сфолив проти захисника Борнмута Іллі Забарного.

На щастя український легіонер «вишень» не зазнав серйозної травми, але виглядав епізод дуже загрозливо.

▶️ Відео хамського фолу Рішарлісона, коли бразилець ледь не травмував Забарному, дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• Поєдинок Борнмут –  Тоттенгем завершився з рахунком 2:0 на користь «шпор». Ілля Забарного тримав за цей поєдинок оцінку в  7.0 балів рівно.
  • Ілля Забарний став гравцем англійського клубу в січні 2023 року, перейшовши за 22,7 млн євро з київського Динамо.
  • 20-річний захисник цього сезону зіграв за Борнмут три матчі, не відзначаючись результативними діями.
  • У наступному турі АПЛ команда Забарного зіграє проти Брентфорда. Поєдинок заплановано на 2 вересня.