Забарний провів на полі 20 хвилин у матчі АПЛ: українець допоміг команді здобути перемогу у битві за виживання

Переглядів 6695
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнмут
У четвер, 27 квітня, Борнмут українського захисника Іллі Забарного в гостях протистояв Саутгемптону (1:0) у рамках 33 туру чемпіонату Англії.

Ілля Забарний відіграв другий матч у складі Борнмуту. 20-річний центральний захисник вийшов на заміну на 67-й хвилині поєдинку із Саутгемптоном в АПЛ.

Єдиний та вирішальний м'яч у грі був забитий на 50-й хвилині зустрічі. Маркуса Таверньє на ударну позицію своєю передачею вивів Домінік Соланке і той відправив м'яч у кут воріт.

Свої хвилини на полі Забарний провів дуже впевнено. Саутгемптон атакував великими силами, але це більше було схоже на навал, ніж осмислений наступ. Якихось особливих труднощів атака господарів для українця не створила.

На 90+1-й хвилині Чарлі Адамс все ж таки вразив ворота Борнмута, проте в цьому епізоді було зафіксовано офсайд.

Таким чином, 1:0. Борнмут здобув важливу перемогу у боротьбі за виживання. Від зони вильоту команду тепер відокремлюють сім очок.