Забарний вперше в сезоні не зіграв в АПЛ: Борнмут назвав причину відсутності українця

Переглядів 4196
Центрбек Борнмута та національної збірної України Ілля Забарний відсутній у складі команди Андоні Іраоли на поєдинок 35 туру АПЛ проти Брайтона.

Забарний вперше з 20 серпня 2023 року відсутній у складі Борнмута. До цього Ілля взяв участь у всіх поєдинках своєї команди в АПЛ.

За інформацією журналіста Кріса Темпла, Забарний перед грою з Брайтоном захворів.

Після першого тайму Борнмут Забарного обігрує Брайтон (1:0) завдяки голу Сенесі.

Раніше повідомлялось, що українець провів цього сезону вражаючі 3690 ігрових хвилин на полі. Цей показник робить його найкращим футболістом у Європі за цим показником у віковій категорії до 21-го року.

• 21-річний Забарний провів за Борнмут сумарно 43 матчі, в яких забив один гол.
  • У поточному сезоні Ілля зіграв 38 поєдинків у всіх турнірах і забив один м'яч.
  • Контракт українця з Борнмутом дійсний до 30 червня 2028 року. Transfermarkt оцінює гравця у 28 мільйонів євро.