«Забракло лише забитого м'яча»: Шевченко відреагував на перший за 11 років вихід Мілана до 1/4 фіналу ЛЧ

Переглядів 2094
Євген Чепур Євген Чепур
Андрій Шевченко. Фото: Google
Андрій Шевченко, який раніше був нападником Мілана та збірної України, прокоментував прохід своєї екс-команди до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Учора Мілан зіграв у нічию з рахунком 0:0 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Тоттенхемом і вийшов у наступну стадію турніру.

Шевченко привітав свою колишню команду з успіхом за підсумками двоматчевого протистояння зі «шпорами» та зауважив, що Мілану забракло лише забитого гола, щоб вирвати перемогу.

«Мої вітання Мілану. Це чудовий результат. Я дуже радий за команду. Забракло лише забитого м'яча», — наводить слова Шевченка сайт УЄФА.

Зазначимо, що востаннє Мілан грав у чвертьфіналі Ліги чемпіонів 11 років тому – у сезоні 2011/12.

Нагадаємо, Шевченко перейшов до Мілана з Динамо влітку 1999 року за 23,91 млн євро і виступав в Італії до літа 2009 року з дворічною перервою на Челсі.

За цей час він провів у складі россонері 322 матчі, в яких забив 175 м'ячів та зробив 45 результативних передач.