«Закінчився матч або мука»: Леоненко виніс вирок Челсі після матчу з Реалом

Переглядів 656
Євген Чепур Євген Чепур
Віктор Леоненко. Фото: Google
Колишній форвард Динамо і збірної України Віктор Леоненко, який зараз є футбольним експертом, підбив підсумки першого чвертьфінального протистояння Челсі з Реалом у Лізі чемпіонів.

Віктор Леоненко вважає, що Челсі ще й легко відбувся, програвши у два м’ячі, оскільки лондонці закінчували цю гру в меншості.

«Закінчився матч або мука для когось, Реал - Челсі. Чілвелл, який продовжив контракт, напевно, сказав: «Досить! Годинку порухалися, час і червону отримувати». Після цього все стало ясно. Челсі ще добре відбувся, удесятьох і всього лише - 0:2».

Віктор Леоненко зробив прогноз і на другий матч, у якому Реал продовжить своє домінування над Челсі.

«По грі і сказати нічого. З перших хвилин було ясно, що Челсі буде складно, а ще складніше їм буде вдома. Вболівати будуть за Челсі, а вони гратимуть без м'яча. Думаю, вони точно програють, шансів немає. Таке відчуття, що дядьки проти дітей грають», - сказав Леоненко в ефірі авторського телеграм-каналу.

Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, у якому Челсі прийме Реал, відбудеться у вівторок, 18 квітня.