«Заспокоїв, як психолог»: Вернидуб розповів, хто відмовив його від відставки

Переглядів 696
Євген Чепур Євген Чепур
1 голос
 «Заспокоїв, як психолог»: Вернидуб розповів, хто відмовив його від відставки
Юрій Вернидуб. Фото: Кривбас
Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб після перемоги над Дніпром-1 (2:1) у матчі 15 туру чемпіонату України проаналізував своє недавнє бажання покинути криворізький клуб.

По ходу сезону Кривбас довго не міг розжитися перемогою, тому головний тренер команди Юрій Вернидуб мав думки про відставку. Наставник пояснює, що тренер має перш за все шукати проблему в собі.

«Тренерська доля така, що коли команда йде вгорі – це один момент. Я вважаю, що завжди насамперед у всьому треба розбиратися тренеру і не шукати причини у тих же футболістах», – заявив Вернідуб на післяматчевій прес-конференції.

Однак у випадку з Вернідубом свою роль відіграв президент Кривбасу Костянтин Карманіц, який відмовив його від поспішного рішення.

«Я завжди шукаю причини у собі. Я мав бажання, але вдячний керівництву клубу, а саме президенту. Поспілкувалися, він мене заспокоїв, як психолог, сказав «треба працювати, все вийде». Зрозуміло, що хотілося б кращого, але поки що є. Сподіваюся, все налагодиться».

На даний момент криворізький Кривбас з 15 очками в активі іде на 11 місці в турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги. Дніпро-1 з 35 балами лідирує в чемпіонаті України.