Збірна України U-19 без шансів поступилася Іспанії: підопічні Нагорняка пропустили тричі за перші 30 хвилин гри

Переглядів 1746
Євген Чепур Євген Чепур
Сергій Нагорняк. Фото: УАФ
Учора, 28 березня, національна команда України U-19 поступилася одноліткам з Іспанії (0:4) у матчі третього туру групового етапу еліт-раунду кваліфікації на Євро-2023.

Збірна України U-19 без шансів програла Іспанії в еліт-раунді кваліфікації на Євро-2023.

Команда Нагорняка втратили всі шанси на вихід до фінальної частини чемпіонату Європи ще за підсумками перших двох матчів у квартеті.

Рахунок у матчі вже на 3-й хвилині відкрив Сезар Паласіос Перес, з пасу Віктора Барбери. Через чотири хвилини перевагу іспанців подвоїв Анхель Алакрон із пасу Алекса Вальє.

На 22-й хвилині поєдинку рахунок до розгромного довів Даніель Родрігес.

У другій половині гри ще один м'яч у ворота Дениса Барченка відправив Барбера, записавши на свій рахунок гол+пас.

Таким чином, 4:0. Іспанія розгромила Україну і вийшла на молодіжне Євро-2023 з першого місця в групі. Україна всі свої три поєдинки на турнірі програла і посіла останнє місце у квартеті.

• Україна - Люксембург (1:2);
  • Україна - Данія (1:2);
  • Україна - Іспанія (0:4).

Зазначимо, що фінальна стадія турніру відбудеться з 3 по 16 липня на Мальті.