Жіноча збірна України з футзалу вийшла у фінал Євро в перше в історії: відео перемоги у півфіналі

Переглядів 925
Євген Чепур Євген Чепур
Футболістки збірної України з футзалу. Фото Google
Жіночій збірній України з футзалу вдалося у напруженому матчі обіграти Угорщину (2:1) у рамках півфіналу жіночого Євро-2023 та вперше в історії стати фіналістом турніру.

У першому півфінальному матчі жіночого Євро-2023 з футзалу збірна Іспанії здолала Португалію (3:2). У другому поєдинку цього дня українки взяли гору над господарями турніру збірної Угорщини.

У першому таймі команди обмінялися голами, а у другій половині українкам вдалося вийти вперед на 32-й хвилині. У збірної Угорщини було кілька чудових моментів зрівняти рахунок, але в результаті їм не вдалося їх реалізувати.

Матч за третє місце та фінал пройдуть у Дебрецені у неділю 19 березня. Українкам у фіналі протистоятиме збірна Іспанії.

Зазначимо, для українок це третій вихід до фінальної частини чемпіонату Європи:

• на Євро-2019 наша команда посіла четверте місце,
  • на Євро-2022 фінішувала третьою, обігравши тих самих угорців (2:1).

Цього разу збірна України потрапила до фіналу чотирьох, посівши перше місце у групі 2 відбору Євро-2023.