Жирона грає матч, після якого може вийти на друге місце в Ла Лізі: Циганков опинився в старті, Довбик – в запасі

Переглядів 1340
4 голоси
Циганков у матчі за Жирону. Фото: Google
Українські легіонери Віктор Циганков і Артем Довбик разом із Жироною взяли чергові три очки в цьому сезоні Ла Ліги, обігравши Лас-Пальмас (1:0).

Сьогодні, третього вересня, Жирона українських футболістів Віктора Циганкова та Артема Довбика в матчі четвертого туру іспанської Ла Ліги на своєму полі приймалп Лас-Пальмас.

Циганков вийшов в стартовому складі каталонців на цей матч і провів 75 хвилин. А ось Довбик знову залишився в запасі, поступившись місцем в основі капітану команди Крістіану Стуані, вийшовши на 62-й хвилині.

Стартовий склад Жирони: Гассаніга, Мігель, Арнау, Давид Лопес, Блінд, Алеш Гарсія, Янгель Еррера, Іван Мартін, Циганков, Савіо, Стуані.

В підсумку каталонці здобули перемогу завдяки голу новачка Порту, що змінив Циганкова.

• Жирона на даний момент з 10 очками в активі посідає друге місце в турнірній таблиці Ла Ліги. У першого Реала 12 балів.
  • Лас-Пальмас, у якого два бали, іде на 17 позиції в чемпіонаті Іспанії.