Жирона розібралась з Мальоркою та очолила Ла Лігу: Циганков «привіз» пенальті, Довбик оформив гол + асист

Переглядів 2609
Жирона — Мальорка. Фото: ФК Жирона
У матчі шостого туру іспанської Ла Ліга Жирона, за яку виступають українські футболісти Віктор Циганков та Артем Довбик, приймала Мальорку. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 5:1.
  • Довбик та Циганков вдруге поспіль одночасно з'явилися у стартовому складі.
  • Український вінгер зіграв рукою у штрафному та «привіз» пенальті.
  • Довбик відзначився своїм другим м'ячем у складі Жирони.
  • Також нападник асистував у другому матчі поспіль.

Матч розпочався невдало для Жирони і особисто Циганкова. Український вінгер зіграв рукою у власному штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті, яке реалізував Мурікі на четвертій хвилині.

Однак каталонський клуб дуже потужно відповів. Спочатку відзначився Лопес в середині тайму. Потім Артем Довбик через декілька хвилин забив другий м'яч. Нападник із легкістю реалізував пенальті, рикошетом від стійки відправивши м'яч у правий нижній кут воріт.

▶️Переглянути гол Довбика можна у телеграм-каналі FanDay

Продовжили побиття Мартін та Еррера, які забили ще по м'ячу у першому таймі. На перерву команди пішли за рахунку 4:1.

На 57-й хвилині Савіо забив вже п'ятий м'яч у ворота Мальорки. Варто відзначити, що Довбик асистував у цьому моменті своєму партнеру.

▶️Переглянути асист Довбика можна у телеграм-каналі FanDay

На 61-й хвилині українське дуо залишило поле. Головний тренер Жирони Мічел дав відпочити нашим хлопцям, адже результат матчу був зроблений.

В кінцівці матчу Мальорка забила двічі, однак на кінцевий результат гри це не вплинуло. Фінальний свисток зафіксував перемогу Жирони.

Жирона — Мальорка — 5:3

Голи: Лопес, 26, Довбик, 33, Мартін, 37, Еррера, 45, Савіо, 57, — Мурікі, 4, Пратс, 89, 90+5.

23 вересня, 15:00. Жирона, Стадіон «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві»

• Жирона має п'ятиматчеву переможну серію.
  • Команда Довбика та Циганкова піднялася на перше місце, маючи 16 балів в активі.
  • В наступному турі каталонці поїдуть в гості до Вільярреалу. Поєдинок відбудеться 27 вересня.