«Жирона вже має свого лідера атак»: реакція іспанських фанів на феєрію українця в матчі проти Блекберна

Переглядів 16226
Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
5 голосів
Віктор Циганков. Фото: Жирона
Віктор Циганков відзначився голом і результативною передачею у товариському матчі проти Блекберна (3:2), чим заслужив приємні коментарі від уболівальників Жирони у соціальних мережах.

Учора, 29 липня, Жирона, за яку виступає Віктор Циганков, проводила товариський поєдинок із англійським Блекберном (3:2).

Українець на 24-й хвилині віддав результативну передачу на Стуані, а ще за шість хвилин уже забив сам.

Вболівальники Жирони у соціальних мережах не приховували свого захоплення грою Віктора Циганкова:

Jonay Amaro: «Віктор Циганков повернувся з відпустки сильним. Перший гол у першій грі – і Жирона вже має свого лідера атак. Як же він вміє працювати з Савіньйо».
Alakarcel: «Я полюбив його в минулому році. Він був постійною загрозою».
pauvd8: «Циганков показує, що він все ще має гарний нюх на голи».
Abiescas: «Подивимося, як довго Циганков протримається в Жироні».
YakumiSarai: «Щодо того, що Жирона придивляється до української ліги, я б сприйняв це як позитив. В Україні багато молодих талантів, які можна було б придбати за невеликі гроші. Як ми бачили раніше з Циганковим».

• Надалі команда з Каталонії проведе два спаринги проти команд Серії А – Наполі (друге серпня) та Лаціо (шосте серпня).
  • Старт сезону в Ла Лізі для Жирони відбудеться 12 серпня у Сан-Себастьяні виїзним матчем проти Реал Сосьедаду.
  • Віктор перейшов до червоно-білих у січні цього року із Динамо за п'ять мільйонів євро. Його контракт діє до 2027 року.