Жирона за відсутності Циганкова повернула собі лідерство в Прімері: Довбик отримав практику перед збірною

Переглядів 4271
Артем Довбик. Фото: Google
Жирона в поєдинку дев'ятого туру іспанської Прімери вийшла переможцем у протистоянні з Кадісом. Команда Віктора Циганкова та Артема Довбика взяла три очки.

Долю поєдинку вирішив єдиний гол Гарсії на 59-й хвилині. Футболіст Жирони на підступах до штрафного завдав потужного удару, який приніс перемогу команді Мічела.

Переможний гол Жирони у ворота Кадіса можна переглянути за цим посиланням

В поєдинку проти Кадіса ігровий час отримав форвард збірної України Артем Довбик, який відіграв 72 хвилини. Віктор Циганков цей матч пропускав через пошкодження.

Іспанія. Прімера. 9 тур

Кадіс – Жирона 0:1

Гол: Гарсія, 59

• Жирона з 22 очками тимчасово вийшла на перше місце в турнірній таблиці Прімери, випередивши Реал та Барселону, які ще не грали свої матчі.
  • Після паузи на збірні Жирона відновить сезон домашнім поєдинком проти Альмерії (22:00).