Жиру повторив досягнення Анрі: збірна Франції розгромила Австралію на ЧС-2022

Переглядів 1045
Сьогодні, 22 листопада, у поєдинку першого туру групового етапу чемпіонат світу-2022 збірна Франції зустрічалася з командою Австралії. Команда Дідьє Дешама здобула вольову перемогу з рахунком 4:1.

На дев'ятій хвилині збірна Австралії відкрила рахунок, точним ударом відзначився Гудвін.

Проте французи досить швидко відігралися та ще в першому таймі вийшли вперед. Рахунок зрівняв Рабьо, а за кілька хвилин Жиру забив ще один м'яч у ворота Австралії.

У другому таймі відзначилися Мбаппе та знову Жиру. Цей гол для Олів'є Жиру став 51-м за збірну Францію і наздогнав за цим показником рекордсмена Тьєррі Анрі.

Наприкінці поєдинку збірна Франції могла забити ще один м'яч, але Коман не скористався своїм шансом. Таким чинаом, французи здобули перемогу та очолили турнірну таблицю своєї групи.

У наступному турі Франція 26 листопада зустрінеться з Данією, а збірна Австралії того ж дня зіграє з командою Туніса.

Чемпіонат світу

Група D

Франція – Австралія – 4:1

Голи: Гудвін, 9 (0:1). Рабьо, 27 (1:1). Жиру, 32 (2:1). Мбаппе, 68 (3:1). Жиру, 71 (4:1).