Зінченко доклався до перемоги Арсенала над Бернлі: відео неймовірного гола українця

Переглядів 6714
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Арсенал в домашньому поєдинку 12 туру АПЛ святкував перемогу над Бернлі. Поєдинок у Лондоні завершився з рахунком 3:1 на користь команди Олександра Зінченка.

Зінченко, який втратив місце в основі Арсенала в останніх матчах, отримав шанс від Мікеля Артети вийти з перших хвилин.

Бернлі приїхав грати з Арсеналом другим номером, стримуючи атакувальний потенціал лондонців, в яких виникали проблеми на завершальній стадії.

Арсеналу вдлося розмочити рахунок перед свитском на перерву. Зінченко помітив на дальній стійці Сака, а Букайо спрямував м'яч в бік Троссарда, який ціною травм проштовхнув м'яч у сітку воріт Бернлі.

По перерві гості швидко відігралися зусиллями Браунхілла, проте вже в наступній атаці Арсенал заробив право на кутовий, який завершився голом Саліба, який замкнув подачу Троссарда, що зміг продовжити матч після ушкодження.

На 74-й хвилині настав зоряний час Зінченка, який завершив атаку Арсеналом ударом з двійника, який збільшив перевагу господарів у рахунку до двох голів.

Відео голу Зінченка дивіться у нашому телеграм-каналі

Заключний відрізок матчу Арсенал провів у меншості. Вієйра, який з'явився на полі по ходу гри, небезпечно зіграв проти Браунхілла, за що отримав червону картку.

В час, що залишився, Арсенал втримав переможний рахунок та наблизився до Ман Сіті в таблиці АПЛ.