Зінченко може допомогти Арсеналу на ринку: «каноніри» готові обміняти українця


Півзахисник Арсенала та збірної України Олександр Зінченко може допомогти «канонірам» на трансферному ринку, взявши участь в обініі.
Арсенал хоче обміняти Олександра Зінченка на переможця Ліги націй в складі збірної Португалії Рафаела Леана, повідомляє Arsenal Insider.
Керівництво Мілана зацікавлене в послугах Олександра. тоді як лондонці за допомогою українця прагнуть посилити атакувальний потенціал.
Леан поінформував босів Мілана про бажання залишити клуб. «Россонері» оцінюють португальця в 70 мільйонів євро.
Раніше ми повідомляли, що в Італії на Зінченка претендують також Ювентус та Лаціо.
- Зінченко в кампанії 2024/25 зіграв у футболці Арсенала 23 поєдинки в усіх змаганнях: один гол і асист.
- Контракт українця з «канонірами» розрахований до 30 червня 2026 року.Transfermarkt оцінює футболіста в 22 мільйони євро.