Зінченко у п’ятірці гірших гравців Арсеналу: стало відомо, яку оцінку отримав українець за матч з Ліверпулем

Переглядів 3406
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
Український захисник лондонського Арсеналу Олександр Зінченко отримав середню оцінку від порталу Sofascore за свої дії у вчорашньому поєдинку 30 туру АПЛ проти Ліверпуля.

Арсенал не зміг утримати перемогу над Ліверпулем у вчорашньому виїзному матчі 30 туру чемпіонату Англії (2:2).

Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі 87 хвилин ігрового часу, після чого був замінений на шотландця Кірана Тірні.

За хвилину до цього українець дозволив Тренту Олександру-Арнольду обіграти себе на фланзі та віддати гольову передачу на Роберто Фірміно, який зрівняв рахунок.

Статистичний портал Sofascore поставив Зінченку оцінку 6,5 за дії в минулому поєдинку. Лише четверо гравців Арсеналу мають нижчий бал.