Зінченко зіграє проти Манчестер Сіті: Арсенал впевнено переміг в 1/32 фіналу Кубка Англії

Переглядів 4789
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
У понеділок, 9 січня, відбувся матч 1/32 фіналу Кубка Англії між Оксфордом та Арсеналом (3:0) нашого Олександра Зінченка. «Каноніри» впевнено вийшли до наступного раунду турніру.

Каноніри» вийшли на матч проти команди з Першої ліги досить бойовим складом, проте український захисник розпочав гру в запасі.

У другому таймі Зінченко з'явився на полі на 61-й хвилині зустрічі, і вже за дві хвилини Арсенал вийшов уперед силами Мохаммеда Ельнені. Хавбек відзначився після класної передачі Фабіу Вієйра.

Ще через сім хвилин з пасу того ж Вієйра подвоїв перевагу Арсеналу в рахунку Едді Нкетіа. Форвард вийшов віч-на-віч з голкіпером і перекинув через нього м'яч.

На 76-й хвилині зустрічі Нкеті оформив дубль. Гравець прийняв передачу в штрафному майданчику Оксфорда від Габріеля Мартінеллі і влучним ударом над голкіпером влучив у ворота.

Таким чином, 3:0. Арсенал вийшов до 1/16 фіналу Кубка Англії. На цій стадії на команду Артети чекатиме протистояння з Манчестер Сіті в гостях.