Зірка ПСВ оцінив шанси залишити Україну за бортом молодіжного Євро:: все вирішиться в останньому турі


Захисник ПСВ та молодіжної збірної Нідерландів Раян Фламінго поділився очікуваннями від поєдинку 3 туру Євро-2025 проти України.
Чемпіон Нідерландів в складі ПСВ розповів, за рахунок чого Нідерланди можуть залишити Україну за бортом плей-офф.
«Україна – досить сильна команда. У них є гарні футболісти. Вони гарно діють, як під час контролю м'яча, так і на контратаках. Гарна, організована команда. Якої гри очікую? Важкої. Вони, як і ми можуть пройти у чвертьфінал. Буде важка гра, бо обидві команди виглядають добре. Має бути гарна гра.
Чи відчуваю тиск перед грою? Завжди є певний тиск, проте треба зберігати спокій. Грати з серцем, і тоді все буде добре, – наводить слова Фламінго Суспільне.
- За підсумками двох турів збірна України U-21 йде другою в турнірній таблиці групи D, маючи три очки.
- В наступному турі збірна України U-21 зустрінеться з однолітками з Нідерландів. Поєдинок запланований на 18 червня та розпочнеться о 19:00.