Знову без перемоги: відео голу нападника Шахтаря, який приніс збірній Україні U-21 лише нічию у грі з Грузією

Переглядів 6423
Євген Чепур Євген Чепур
Збірна України U-21. Фото УАФ
Сьогодні, 21 листопада, відбувся товариський матч молодіжної збірної України проти однолітків із Грузії у рамках підготовки нашої команди до Євро-2023.

Цей матч став другим для нашої команди на листопадовому зборі. 19 числа Україна U-21 зіграла внічию зі збірною Ізраїлю U-21 (1:1).

У грі проти Грузії перший тайм закінчився нульовою нічиєю. Проте вже у другій половині гри на 63-й хвилині за українську команду відзначився форвард азербайджанського Сабаха Олексій Кащук, контракт якого належить Шахтарю.

Відео голу Кащука дивіться у телеграм-каналі FanDay.net.

Грузія дуже швидко змогла зрівняти рахунок, вже на 70-й хвилині вразивши наші ворота. Голом відзначився захисник Динамо Тбілісі Саба Хвадагіані.

Отже, 1:1. Збірна України на листопадовому зборі двічі зіграла внічию з однаковим рахунком – 1:1.

Нагадаємо, що на команду Руслана Ротаня чекає виступ на молодіжному Євро 2023. На груповому етапі синьо-жовтим протистоятиме Хорватія, Румунія та Іспанія. Матчі відбудуться з 21 по 27 червня 2023 року.