Знущання чи непрозорий натяк? Коноплянка вдруге поспіль провів матч ЧФР Клуж в запасі

Переглядів 1075
Євген Коноплянка. Фото: ЧФР Клуж
ЧФР Клуж, за який виступає Євген Коноплянка, впевнено обіграв Волунтарі із рахунком 4:1 в матчі восьмого туру чемпіонату Румунії. Команда українця вийшла на перше місце.

У суботу, другого вересня, ЧФР Клуж на виїзді зіграв матч восьмого туру чемпіонату Румунії проти Волунтарі. Поєдинок закінчився перемогою команди Андреа Мандорліні із рахунком 4:1.

Нагадаємо, що у складі ЧФР виступає український вінгер Євген Коноплянка, який так і не вийшов на поле у цій грі. Це вже другий поспіль матч, коли Євген залишається на лаві запасних. Всього у нинішньому сезоні він зіграв 19 хвилин у двох поєдинках.

Матч розпочався не дуже вдало для Клужа – на 27-й хвилині господарі вийшли вперед завдяки голу Іона Думітера.

Проте вже наприкінці першого тайму команда Мандорліні вийшла уперед завдяки голам Філіпа Отеле на 42-й хвилині та Карло Мухара на 46-й.

Той же Мухар вже на 57-й хвилині відзначився ще раз. У самій кінцівці гри Лука Юрічіч забив ще один м'яч та встановив фінальний рахунок – 4:1.

• У наступному матчі Клуж зіграє проти Сепсі. Це буде відкладена гра п'ятого туру румунської Суперліги і вона пройде десятого вересня.
  • Наразі ЧФР посідає перше місце у турнірній таблиці чемпіонату, маючи 16 очок після семи поєдинків.
  • Коноплянка перейшов до румунського гранду влітку 2023 року. Його контракт розрахований до 2024 року.
  • Попереднім клубом Євгена була польська Краковія. Ще раніше українець грав за Дніпро, Севілью, Шальке та Шахтар.