Зоря на виїзді обіграла Динамо: луганська команда продовжила безпрограшну серію до семи матчів

Переглядів 750
У суботу, 18 березня, у поєдинку 18-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо на своєму стадіоні приймало луганську Зорю. Зустріч завершилася мінімальною перемогою гостей з рахунком 1:0.
  • Зоря не програє в УПЛ впродовж семи матчів: чотири перемоги та три нічиї.
  • Сергій Сидорчук в складі Динамо зіграв 200-й матч в УПЛ.
  • 10-й гостьовий матч Зорі в УПЛ при Патріку Ван Леувену.

Перший тайм нічим не запам'ятався, команди грали без воріт. Усього було завдано одного удару у бік воріт, от і все, що створили гравці Динамо та Зорі у перші 45 хвилин зустрічі.

У дебюті другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами. На 52-й хвилині дуже розпорядився своїм моментом Русин. Нападник Зорі пробив прямо в голкіпера біло-синіх Нещерета, хоча позиція була забійна.

За хвилину Динамо відповіло. Ванат упустив свій момент. Можна було вразити відкритий кут із передачі Царенка, але форвард киян до ладу не влучив по м'ячу. На 62-й хвилині вінгер Зорі Антюх обікрав Дячука, зблизився з воротарем і пробив у дальній кут. Було небезпечно, м'яч пройшов поряд із штангою.

А на 83-й хвилині Зоря забила гол. Герреро переграв Нещерета та приніс своїй команді три очки.