Зоря не змогла відірватись від Динамо: Минай врятував нічию у кінці матчу

Переглядів 519
Євген Чепур Євген Чепур
Зоря проти Минаю. Фото: УПЛ
Сьогодні, 27 листопада, у поєдинку 15-го туру української Прем'єр-ліги луганська команда у Києві приймала Минай. Зустріч завершилася внічию з рахунком 1:1.

Поєдинок у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського пройшов за складних погодних умов – столицю України накрив сніг.

Гості мали чудовий шанс відкрити рахунок на третій хвилині. Вишневський ударом у дотик ледь не влучив у сітку воріт Зорі, але м'яч пролетів над поперечиною.

За п'ятнадцять хвилин відповіла луганська команда. Потужний постріл Імерекова припав у каркас, а удар Батагова впритул потягнув воротар.

У першому таймі Зоря домінувала, але не змогла втілити свою перевагу у забитий м'яч.

На 61-й хвилині команда ван Леувена все ж таки досягла свого. Бражко забив м'яч біля ворота Минаю дальнім ударом. Гості все ж таки зуміли відігратися. У компенсований час Твердохліб приніс своїй команді одне очко.

Зоря посідає третє місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 27 очок. Мінай розташувався на 11-му рядку, маючи у своєму активі 14 очок.