20-річний українець вперше зіграв проти Манчестер Юнайтед: як завершився матч АПЛ і які оцінки він отримав

Переглядів 9559
5 голосів
Єгор Ярмолюк у матчі з Ман Юнайтед. Фото: Getty Images
Брентфорд вдома зіграв матч АПЛ проти Манчестер Юнайтед. Єгор Ярмолюк вийшов у старті господарів, а його команда в самому кінці врятувала для себе нічию.

У суботу, 30 березня, Брентфорд на своєму полі провів поєдинок 30-го туру чемпіонату Англії проти Манчестер Юнайтед. Гра закінчилася внічию із рахунком 1:1.

Український півзахисник господарів Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі та провів на полі 71 хвилину. Популярний статистичний портал SofaScore оцінив виступ Ярмолюка у 6.8 балів з 10 можливих. WhoScored виставив українцю 6.4/10.

Матч вийшов не багатим на гольові події, однак у середині другого тайму Брентфорд вийшов уперед завдяки голу Айвона Тоуні.

Нажаль для команди Ярмолюка цей м'яч був відмінений через положення поза грою.

А от гол Мейсона Маунта в самому кінці зустрічі вже ніхто відміняти не став, як і рятівний м'яч Крістоффера Айєра на 99-й хвилині, який встановив фінальний рахунок.

АПЛ. 30-й тур.

Брентфорд – Манчестер Юнайтед – 1:1

Гол: Айєр (90+9') – Маунт (90+6')

• Після цього матчу Брентфорд посідає 15 місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 27 набраних очок.
  • Ман Юнайтед в свою чергу йде шостим: у команди Еріка Тен Хага 48 балів та гра в запасі.
  • Ярмолюк в нинішньому сезоні провів 22 поєдинки, без результативних дій.
  • Контракт українського хавбека з Брентфордом розрахований до 30 червня 2028 року.