Аль-Наср вийшов до чвертьфіналу ЛЧ: колектив Каштру та Роналду зустрінеться з екскомандою Реброва

Переглядів 128
Роналду та Каштру. Фото: Google
Португальці Луїш Каштру та Кріштіану Роналду продовжують робити свою справу в Азії. На цей раз знамениті тренер та футболіст зробили свій внесок у вихід команди до 1/4 фіналу місцевої Ліги чемпіонів.

Увечері, 21 лютого, відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Азії.

Аль-Наср, який тренує екс-наставник Шахтаря Луїш Каштру і за який грає Кріштіану Роналду, вийшов у чвертьфінал, вдруге перемігши ФК Аль-Фейха (2:0).

У складі господарів поля другий м'яч в матчі забив португальский форвард Кріштіану Роналду.

Ліга чемпіонів Азії. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь (21 лютого)

Аль-Наср (Саудівська Аравія) – Аль-Фейха (Саудівська Аравія) – 2:0 (перший матч – 1:0)

Голи: Отавіо, 17, Роналду, 86.

• У чвертьфіналі Аль-Наср зустрінеться з представником ОАЕ Аль-Айном, який свого часу тренував Сергій Ребров і за який грав Андрій Ярмоленко.
  • Зазначимо, що в 2023 році Каштру та Роналду разом із Аль-Насром виграли Арабську Лігу чемпіонів.