Аль-Раед Йовічевича обіграв команду Бензема та Канте: колектив екс-коуча Шахтаря здобув яскраву перемогу

Переглядів 1889
Ігор Йовічевич. Фото: Google
Хорватський коуч Аль-Раеда Ігор Йовічевич здобув одну з найважливіших вікторій у своїй кар'єрі. Підопічні екс-тренера Шахтаря та Дніпра-1 здолали Бензема, Канте та компанію.

23 грудня відбулося два матчі 18-го туру Вищої ліги чемпіонату Саудівської Аравії.

Аль-Таавун на своєму полі поступився Аль-Фатеху з рахунком 1:3.

А ось Аль-Іттіхад на домашній арені програв з аналогічним рахунком 1:3 Аль-Раеду, головним тренером якого є колишній наставник донецького Шахтаря Ігор Йовічевич.

Аль-Іттіхад з 12 хвилини грав у меншості. На гол Ромаріньйо команда екс-коуча Шахтаря відповіла дублем Ель-Беркауї та Аль-Доссарі. Зіркові французькі футболісти «тигрів» Карім Бензема та Н'Голо Канте вийшли на поле у стартовому складі команди. Канте відіграв весь поєдинок, а Бензема замінили на 75 хвилині.

• На даний момент Аль-Раед із 16 очками в активі посідає 15 місце в турнірній таблиці Саудівської Аравії.
  • Наступний матч команда Йовічевича зіграє проти ФК Абха (29.12).