Албанія із гравцем Ворскли шокувала Хорватію: турнірна таблиця групи B на Євро-2024

Переглядів 1324
Матео Ковачич та Юльбер Рамадані. Фото: УЄФА
У поєдинку другого туру групового етапу Євро-2024 збірна Хорватії розійшлася миром із Албанією (2:2) та суттєво погіршила свої шанси на прохід до 1/8 фіналу континентального форуму.

Албанці продовжують псувати нерви командам-фаворитам квартету В. У першій грі команда Сільвіньо ледь не відібрала очки в Італії, а тепер дала справжній бій Хорватії, котру до початку гри у Гамбурзі вважали безумовним фаворитам.

Однак саме «орли» відкрили лік голам у поєдинку, коли відмінну передачу від Ясіра Асані у гол трансформував Казім Лачі.

▶️  Відео голу Казіма Лачі дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Як це не дивно, але і після забитого голу більше ініціативою володіли саме албанці, які мали кілька дуже непоганих нагод подвоїти свою перевагу, але голкіпер «картатих» Домінік Лівакович спіймав кураж.

По перерві ініціативою майже цілком вже володіли хорвати. До пори до часу захисні редути Албанії стримували навалу команди Златко Далича, але дали тріщину наприкінці гри.

Спершу затяжну атаку Хорватії завершив голом Андрей Крамарич, який забив у свій день народження.

▶️  Відео голу Андрея Крамарича дивіться за ПОСИЛАННЯМ

А за дві хвилини по тому Клаус Г`язула невдало підставив ногу, рикошетом від якої м’яч залетів у сітку воріт його команди.

▶️  Відео автоголу Клауса Г`язули дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Однак албанці зібрали волю в кулак і відігралися. Результативним ударом на п'ятій доданій хвилині відзначився той таки Г`язула, який на всі сто відсотків спокутав провину за автогол.

▶️  Відео голу Клауса Г`язули дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Зауважимо, що за Албанію у звітній грі зіграв і нападник Таулянт Сефері, права на якого належать полтавській Ворсклі. Він вийшов на заміну по перерві (на 64 хвилині).

Чемпіонат Європи 2024. Груповий етап

Хорватія – Албанія 2:2 (1:0)

Голи: Крамарич, 74, Г'язула, 76 (автогол) Лачі, 11, Г'язула, 90+5.

Турнірна таблиця групи В на Євро-2024

• Нагадаємо, що у першому турі ЧЄ Хорватія розгромно програла Іспанії (0:3), а Албанія поступилася Італії (1:2).
  • У наступній, заключній грі на груповій стадії Євро-2024, хорвати зіграють проти італійців , а албанці поміряються силами з іспанцями.
  • Обидва поєдинки відбудуться 24 червня.