Анчелотті відреагував на останню гру Луніна: головний тренер Реалу вразився перформансом українця

Переглядів 12877
4 голоси
Карло Анчелотті та Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Головний тренер Реал Мадрида Карло Анчелотті після перемоги над Лас-Пальмасом висловився стосовно гри українського воротаря Андрія Луніна, показавши свою довіру до нього.

У суботу, 27 січня, мадридський Реал на виїзді обіграв Лас-Пальмас із рахунком 2:1 у матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії.

Український голкіпер Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, здійснивши один сейв.

Головний тренер мадридців Карло Анчелотті прокоментував виступ футболіста збірної України.

«Голкіпер Лас-Пальмаса Альваро Вальєс дуже добре грає ногами і дуже здібний у воротах. Він мені сподобався, але у нас також є хороші воротарі.

Виступ Луніна був якісним, безумовно. Він зробив чудовий сейв на початку другого тайму і був дуже надійним у повітрі», – приводить слова італійця клубна пресслужба.

• Наразі Реал посідає першу сходинку в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 54 бали та матч в запасі.
  • Лунін в нинішньому сезоні провів вже 13 зустрічей, пропустив 12 м'ячів і п'ять разів зберіг свої ворота «сухими».
  • Контракт українця з клубом розрахований до 30 червня 2025 року.