Анчелотті знову залишив Луніна у запасі і поставив Куртуа: як закінчилася гра і як виступив конкурент українця

Переглядів 3457
5 голосів
Тібо Куртуа. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал без Андрія Луніна впевнено підтвердив статус чемпіона, розгромивши Алавес у матчі Ла Ліги. Тібо Куртуа провів неймовірний поєдинок, зробивши двозначну кількість сейвів.

У вівторок, 14 травня, Реал на своєму полі прийняв Алавес у матчу 36-го туру Ла Ліги. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 5:0.

Андрій Лунін на полі не зʼявився, натомість ворота мадридців захищав Тібо Куртуа.

Вже на 10-й хвилині команда Карло Анчелотті відкрила рахунок завдяки голу Джуда Беллінгема, після чого ще у першому таймі довела справу до розгрому.

Спочатку відзначився Вінісіус Жуніор, а потім і Федеріко Вальверде.

У другому таймі Реал забив ще два мʼячі, які у сітку воріт Алавеса увігнали Вінісіус та Арда Гюлер.

Щодо Куртуа, то він провів історичний для мадридців матч, зробивши 10 сейвів та не пропустивши – востаннє таке робив ще Ікер Касільяс у 2008-му, коли виконав 11 порятунків проти «Сарагоси».

• 1/1 вигране єдиноборство.

Такий перформанс був дуже високо оцінений статистичними порталами. Наприклад, SofaScore виставив бельгійцю 9.8 балів з 10 можливих, а WhoScored – 9.4/10.

Ла Ліга. 36-й тур.

Реал Мадрид – Алавес – 5:0

Голи: Беллінгем (10'), Вінісіус (27', 70'), Вальверде (45+1'), Гюлер (81')

• Після цього матчу Реал має вже 93 залікові пункти – мадридці стали чемпіонами ще у 34-му турі.
  • Алавес, в свою чергу, йде 11-м в турнірній таблиці Прімери, набравши 42 бали.
  • Куртуа в серпні 2023-го порвав хрести та обидва меніски лівого коліна, а у березні 2024-го порвав і внутрішній меніск правого коліна.
  • Однак бельгієць вже відновився від цих травм та провів три матчі – усі «на нуль».
  • Його контракт розрахований до 30 червня 2026 року.
  • Лунін в нинішньому сезоні провів 30 поєдинків у всіх змаганнях: 28 голів пропущено та 12 «сухих» ігор.
  • Угода українського футболіста розрахована до літа 2025-го.