Анчелотті зробив заяву про Куртуа і Луніна після перемоги над Челсі: Карло пояснив, чому він зняв одного з них

Переглядів 18353
17 голосів
Карло Анчелотті та Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Головний тренер Реалу Карло Анчелотті після перемоги над Челсі у товариському матчі відповів, чому на другий тайм замість Тібо Куртуа вийшов Андрій Лунін.

У середу сьомого серпня Реал у США з рахунком 2:1 обіграв Челсі в рамках товариського матчу завдяки голам Лукаса Васкеса і Браїма Діаса.

У стартовому складі мадридців у воротах вийшов Тібо Куртуа, а на другий тайм замість бельгійця з'явився Андрій Лунін.

Головний тренер іспанського гранду Карло Анчелотті після матчу пояснив, чому прийняв таке рішення щодо ротації голкіперів.

«Як почувається Куртуа? Він в порядку. Він зіграв 45 хвилин, тому що таким був план: також дати зіграти Луніну», – приводить слова італійця видання AS.