Арсенал без Зінченка на характері здолав Астон Віллу: подробиці матчу другого туру АПЛ у Бірмінгемі

Переглядів 221
Автор одного з голів Арсеналу Томас Парті (праворуч). Фото: Google
У центральному поєдинку другого туру англійської Прем’єр-ліги Астон Вілла на своєму полі програла лондонському Арсеналу (0:2). Українець Олександр Зінченко у матчі участь не брав.

Перший тайм поєдинку у Бірмінгемі голами та навіть реальними гольовими моментами не потішив. Усе на що спромоглися обидві команди, так це завдати по одному удару у площину воріт.

За всім цим дійством український оборонець Арсеналу Олександр Зінченко, як і прогнозували англійські журналісти, дивився з лави для запасних, бо сьогодні Мікель Артета віддав перевагу не йому, а голландцю Юр’єну Тімберу.

По перерві малюнок гри особливо не змінився: обидві команди грали максимально обережно і, але Арсенал все ж зумів свої атаки завершити голами. Спершу вистрілив джокер Артети Леандро Троссар, який забив першим же ударом, як тільки вийшов на заміну замість Габріеля Мартінеллі. І не минуло й десяти хвилин, як перевагу «канонірів» подвоїв Томас Парті.

Щодо Олександра Зінченка, то він на полі так і не з’явився.

Англія. Прем’єр-ліга

2-й тур

Астон Вілла – Арсенал 0:2 (0:0)

Гол: Троссар, 67, Парті, 76.

• У наступному турі Астон Вілла на виїзді зіграє проти Лестера. Поєдинок відбудеться 31 серпня і розпочнеться о 17:00.
  • Арсенал у турі номер три вдома прийматиме Брайтон. Матч у Лондоні буде зіграно 31 серпня і розпочнеться він о 14:30 за київським часом.