Арсенал виграв у Ліверпуля і наблизився до першого місця АПЛ: Зінченко взяв участь у гольовій атаці

Переглядів 4447
Сака радіє першому голу. Фото: Google
27-річний український легіонер Арсенала Олександр Зінченко взяв участь у переможному поєдинку Арсенала проти Ліверпуля. Українець відіграв перший тайм.

Сьогодні, четвертого лютого, в рамках 23 туру Прем'єр-ліги Англії лондонський Арсенал зустрічався з Ліверпулем.

Український захисник канонірів Олександр Зінченко вийшов на поле в стартовому складі, але після перерви він був замінений на поляка Якуба Ківйора.

Перший тайм завершився внічию 1:1. Спочатку Букайо Сака вивів лондонців вперед, а потім «мерсисайдці» зрівняли рахунок в додатковий час після автоголу Габріела. Цікаво, що Зінченко взяв участь у розвитку гольової атаки Арсенала.

У другій половині зустрічі, коли Зінченко вже був на заміні, Габріел Мартінеллі знову вивів Арсенал вперед. Також, коли було вилучено представника Ліверпуля Конате, Леандро Троссард залишив ще один автограф у воротар гостей.

Більше голів не було, а тому лондонська команда здобула перемогу з рахунком 3:1.

АПЛ. 23 тур

Арсенал - Ліверпуль - 3:1

Голи: Сака 14, Мартінеллі, 67, Троссард, 90+2 - Габріел, 45+3 (автогол).

Вилучення: Конате, 88 (Ліверпуль).

• Арсенал після цієї вікторії з 49 очками в активі іде на другому місці в АПЛ. У першого Ліверпуля 51 бал. Третій Ман Сіті та четверта Астон Вілла набрали по 46 очок, але містяни ще мають два поєдинки в запасі.
  • Арсенал в наступному турі в рамках лондонського дербі зустрінеться з Вест Гемом (11.02).