Арсенал з Зінченком втратили можливість очолити таблицю АПЛ: «каноніри‎» програли Астон Віллі на власній арені

Переглядів 1494
Олександр Зінченко. Фото: Google
У центральному поєдинку 33-го туру англійської Прем’єр-ліги лондонський Арсенал сенсаційно програв вдома Астон Віллі (0:2). Український бек «канонірів» Олександр Зінченко відіграв проти бірмінгемців 87 хвилин.

Перший тайм гри у Лондоні, яка, зважаючи на турнірне розташування обох команд, справедливо вважалася центральною 33-го туру АПЛ, свій статус не особливо підтвердила. Адже була не насиченою подіями та голами, хоч і цікавою.

У Арсенала найбільш реальний момент під кінець першої сорокап’ятихвилинки мав Леандро Троссард, а у Астон Вілли на початку тайму Оллі Воткінс. Обидва завершилися нічим, хоча удар нападника бірмінгемців і поцілив у стійку воріт господарів.

Виручив каркас воріт Раю та Арсенал ще одного разу по перерві: Юрі Тілеманс обікрав на фланзі нашого Олександра Зінченка і намагався закрутити в дальній кут, але пробив у поперечину, від якої м'яч відрикошетив у стійку та вилетів в поле.

Та ні стійка, ні поперечина, ні Рая вже ніяк не змогли виручити господарів поля, коли всіма забутий на лівому краю Леон Бейлі розтріляв ворота з кількох метрів.

І тут Арсенал «‎поплив», чим скористався прудконогий Воткінс, який втік фактично на побачення з Раєю зі своєї половини поля та переграв іспанського стража воріт вдруге.

Не чекаючи на бухливе святкування Астон Віллою перемоги, Зінченко на 87-й хвилни поле покинув, давши змогу розім'ятися Едді Нкетіа.

Англія. Прем’єр-ліга, 33-й тур

Арсенал – Астон Вілла 0:2 (0:0)

Голи: Бейлі, 84, Воткінс, 87.

• Після сьогоднішньої поразки Арсенал має в доробку 71 заліковий бал та займає другий щабель у турнірній таблиці АПЛ. Відставання від Манчестер Сіті вимірюється двома очками.
  • Астон Вілла тримається на четвертому місці, маючи 63 пункти.
  • У наступному турі команда Мікеля Артети на виїзді зіграє проти Вулверхемптона. Поєдинок заплановано на 20 квітня. Початок гри о 21:30 за київським часом.
  • Астон Вілла в турі номер 34 вдома прийматиме Борнмут. Гра відбудеться 21 квітня і розпочнеться о 17:00.
  • Олександр Зінченко в поточному сезоні зіграв за Арсенал 32 матчі в усіх офіційних турнірах: один гол, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.