«Артеті потрібен більш технічний гравець»: в Англії підписали вирок Зінченку перед грою з Борнмутом

Переглядів 1537
Мікель Артета та Олександр Зінченко. Фото: Google
У суботу, 4 травня, буде зіграно поєдинок 36-го туру АПЛ між Арсеналом та Борнмутом. На думку британських журналістів, український бек «канонірів» Олександр Зінченко розпочне її з перших хвилин.

Чекаємо на повноцінне повернення до основи. Мова про українського оборонця лондонського Арсенала Олександра Зінченка, який за чотири останні гри «канонірів» мав лише 19 хвилин ігрового часу.

На думку наших британських колег з порталу Football.london, сьогодні, у грі проти Борнмута, Зінченко має всі шанси розпочати гру з її стартовим свистком. І ось чому:

«Зважаючи на оборонний стиль Борнмута, Мікелю Артеті потрібен більш технічний гравець в обороні. Це маж допомогти Зінченку виграти боротьбу у Томіясу за місце у старті».

Стартовий склад Арсенала на гру проти Борнмута за версією Football.london:

• Воротар: Рая.
  • Захисники: Вайт, Саліба, Габріел, Зінченко.
  • Півзахисники: Парті, Едегор, Райс.
  • Нападники: Сака, Гаверц, Габріел Жезус.

Поєдинок Арсенал – Борнмут буде зіграно сьогодні, 4 травня. Початок гри в Лондоні о 14:30. До очного протистояння «каноніри» і «вишні» підходять, посідаючи першу та десяту сходинки в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги відповідно.

• У матчі сьомого туру АПЛ Арсенал на виїзді розтрощив Борнмут з рахунком 4:0.
  • Зінченко в цьогорічній кампанії провів у футболці Арсенала 33 поєдинки на всіх фронтах: один гол, дві результативні передачі.
  • В поточному сезоні Забарний провів за Борнмут 38 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол.