Асист Хланя не допоміг Лехії перемогти Сталь з ексдинамівцем: яке місце займає команда шістьох українців

Переглядів 131
Максим Хлань. Фото: Google
Гданська Лехія, кольори якої захищають одразу шість українських легіонерів, продовжила свою безвиграшну серію до трьох матчів, програвши у 11-му турі Екстракляси Сталі (1:2).

Найбільш українізована команда польської Екстракляси Лехія знову програла. У 11-му турі команда з Гданська не зуміла втримати перемогу проти Сталі.

Зауважимо, що з перших хвилин звітного матчу грали п'ятеро українців. У старті Сталі вийшов півзахисник Сергій Крикун (повний матч), тоді як Лехію представляли четверо наших земляків:

• Іван Желізко (повний матч),
  • Антон Царенко (70 хвилин на полі),
  • Максим Хлань (86 хвилин),
  • Богдан В'юнник (повний матч).

На лаві запасних гостей весь поєдинок провели голкіпер Богдан Сарнавський і півзахисник Сергій Булеца.

Найактивнішим українцем був Хлань. Спершу у Максима «вкрали» гол, помітивши на відеоповторі фол з його боку, а згодом зарахували йому асист на Домініка Пілу.

Також варто звернути увагу на те, що 77 хвилин за стал відіграв білоруський нападник Ілля Шкурін, який свого часу перебував у структурі київського Динамо.

Польща. Екстракляса, 11-й тур

Сталь – Лехія 2:1 (0:1)

Голи: Влазло, 58, Вольштинські, 90+2 – Піла, 38

• Після 11-ти турів Лехія має в доробку дев’ять очок та займає 16-й щабель у турнірній таблиці Екстракляси.
  • У наступному турі зелено-білі вдома прийматимуть варшавську Легію. Поєдинок у Гданську відбудеться  18 жовтня та розпочнеться о 21:30 за київським часом.