Азербайджанський Нефтчі готовий заплатити гроші аби позбутися українського нападника: як виглядає план клубу

Переглядів 3228
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
Азербайджанський Нефтчі готовий заплатити гроші аби позбутися українського нападника: як виглядає план клубу
Андрій Штогрін. Фото: ФК Нефтчі
Азербайджанський Нефтчі з Баку хоче позбутися нападника Андрія Штогріна, який в бакинському клубі свого часу працював з українським фахівцем Романом Григорчуком.

Український нападник Андрій Штогрін близький до того, аби покинути лави бакинського Нефтчі.

За інформацією Azerisport.com, 26-річний гравець не входить у плани головного тренера азербайджанської команди Саміра Абасова.

Наразі між сторонами тривають перемовини щодо розриву чинного контракту за обопільною згодою. Це передбачає виплату Штогріну від Нефтчі певної компенсації.

  • Штогрін перейшов до Нефтчі влітку 2024 року з одеського Чорноморця за 230 тисяч євро (дані Transfermarkt).
  • Тоді в азербайджанському клубі він возз'єднався з українським фахівцем Романом Григорчуком (екснаставником Чорноморця), який очолював бакинський клуб з липня по жовтень 2024 рр.
  • За весь час в складі Нефтчі українець провів 29 матчів, забивши три голи та віддавши дві результативні передачі.
  • Контракт Штогріна з азербайджанським клубом чинний до 30 червня 2027 року. Transfermarkt оцінює вартість гравця у 500 тисяч євро.