Бельгія обіграла Румунію і максимально закрутила інтригу для України: турнірна таблиця перед фінальним туром

Переглядів 36430
19 голосів
Кевін Де Брейне. Фото: UEFA/Getty Images
Конкуренти збірної України – Бельгія та Румунія – провели очний матч в другому турі Євро-2024. Команда Доменіко Тедеско здобула спокійну перемогу.

У суботу, 22 червня, Бельгія у Кельні зіграла проти Румунії в матчі другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024. Поєдинок закінчився перемогою бельгійців з рахунком 2:0.

Команда Доменіко Тедеско дуже активно розпочала цю зустріч і вже на другій хвилині Юрі Тілеманс відкрив рахунок з передачі Ромелу Лукаку.

Відео першого голу Бельгії дивіться в нашому телеграм-каналі

Після обидві команди мали гольові моменти, а Бельгія навіть забила зусиллями Лукаку, проте цей м'яч був відмінений через офсайд.

Проте на 80-й хвилині голкіпер бельгійців Коен Кастельс віддав довгу передачу на Кевіна Де Брейне, який подвоїв перевагу своєї команди.

Відео другого голу Бельгії дивіться в нашому телеграм-каналі

Євро-2024. Група Е. Другий тур.

Бельгія – Румунія – 2:0

Голи: Тілеманс (2'), Де Брейне (80')

Турнірна таблиця групи Е

• Після цього матчу в усіх команд цього квартету про три бали, однак через різницю голів та особисті зустрічі збірна України йде четвертою.
  • Усе вирішиться 26 червня, коли підопічні Сергія Реброва зіграють з Бельгією, а Румунія зустрінеться зі Словаччиною.
  • Усі можливі розклади останнього туру сайт «Український футбол» розібрав у матеріалі, посилання на який знаходиться нижче.