Бенфіка без Трубіна зіграла заключний матч сезону: конкурент українця пропустив у додатковий час

Переглядів 2450
Самуел Соареш. Фото: Google
22-річний український воротар Анатолій Трубін пропустив поєдинок Бенфіки з Ріу Аве. Матч, який ніяк не впливав на турнірне становище, завершився внічию 1:1.

17 травня в рамках 34 туру португальської Прімейри Бенфіка на виїзді зіграла з Ріу Аве. Місце у воротах «орлів» зайняв Самуел Соареш, а українець Анатолій Трубін залишився в запасі.

Матч, який вже нічого не вирішував для обох команд, завершився внічию 1:1. Конкурент українського голкіпера пропустив на 90+3 хвилині від Жуана да Кошти з пенальті. За лісабонців голом на 32 хвилині відзначився Оркун Кокчю.

Прімейра Португалії. 34 тур

Ріу Аве – Бенфіка – 1:1

Голи: Да Кошта, 90+3 (з пенальті) – Кокчю, 32.

• За підсумками сезону 2023/2024 Бенфіка з 80 очками в активі фінішувала другою. Першим став Спортінг, а третю позицію посів Порту.
  • Трубін у цьому сезоні зіграв за лісабонську команду 48 матчів, у яких він пропустив 47 м'ячів та 17 разів залишив свої ворота недоторканими.