Бенфіка ефектно виграла Кубок Еусебіу: Трубін не пропустив, а лісабонці забили п’ять м’ячів

Переглядів 4614
Бенфіка виграла Eusebio Cup. Фото: Бенфіка
Лісабонський гран з Анатолієм Трубіним у складі здобув престижний трофей в рамках підготовки до нового сезону. Бенфіці вдалося обіграти Феєноорд з рахунком 5:0.

Турнір прогнозів

⬇️

Конкурс. Призовий фонд - 70 000 грн

28 липня в Лісабоні стадіоні «Да Луш» відбувся матч між Бенфікою та роттердамським Феєноордом. Зустріч відбулася в рамках Кубку Еусебіу на честь легенди національної команди Португалії та лісабонського гранда, який у 1965 став володарем «Золотого м’яча».

«Орли» на домашньому стадіоні здобули розгромну перемогу з рахунком 5:0! Уже на 18 хвилині лісабонці чотири рази залишили автографи у воротах представника Нідерландів. Зробили це Престаінні, Бесте та Павлідіс, який оформив дубль. Під завісу зустрічі на 89 хвилині Бенфіка ще раз забила, завдяки влучному удару Кабрала.

Воротар лісабонців у цій зустрічі захищав українець Анатолій Трубін, який зіграв надійно та не пропустив.

Кубок Еусебіу-2024

Бенфіка – Феєноорд – 5:0 (4:0)

Голи: Престіанні, 9, Павлідіс, 13, 14, Бесте, 18, Кабрал, 89.

• Другого серпня на Бенфіку чекає спаринг із лондонським Фулгемом.
  • 11 серпня лісабонці стартують у чемпіонаті Португалії матчем проти Фамалікана.