Бенфіка з Трубіним виграла та гарантувала собі «срібло»: український воротар отримав одну з найкращих оцінок

Переглядів 10451
6 голосів
Анатолій Трубін. Фото: Google
Український воротар Анатолій Трубін долучився до важливої перемоги лісабонської Бенфіки, яка забезпечила собі друге місце в цьому сезоні Прімейри.

27 квітня в рамках 31 туру португальської Прімейри Бенфіка на своєму полі зустрічалася з Брагою.

В основі лісабонців на цю зустріч вийшов український воротар Анатолій Трубін.

Перший тайм виграли гості після того, як Рікарду Орта відправив м’яч у ворота українця. Але в другій половині зустрічі на 71 хвилині «орлам» вдалося рахунок зрівняти, завдяки точному удару у виконанні Маркоса Леонардо. На десерт ексгравець Шахтаря Давід Нерес та Леонардо, який оформив дубль, відзначилися переможними голами.

Бенфіка, яка догравала матч, маючи кількісну перевагу, записала до свого активу перемогу з рахунком 3:1.

Від порталу статистики WhoScored Трубін, який протягом матчу надійно зіграв у воротах, отримав одну з найкращих оцінок, а саме 7,4.

Краще бали тільки у інших гравців Бенфіки Анхеля Ді Марії (8,6), Леонардо (8,3) та Нереса (7,8), а також у форварда Браги Орти (7,6).

• Після цього поєдинку за три тури до фінішу сезону Бенфіка гарантувала собі срібні медалі. У «орлів» 76 балів і вони другі. У третього Порту, який має гру в запасі, 62 бали. У першого Спортінга 80 очок, але «леви» також мають поєдинок в запасі.
  • Наступний матч команда Трубіна зіграє проти Фамалікана (05.05).