Бенфіка забила два голи в додатковий час: команда Трубіна обіграла Спортінг і вийшла на перше місце

Переглядів 8385
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін взяв участь в лісабонському дербі проти Спортінга. Воротар збірної України пропустив у цій зустрічі один м’яч.

12 листопада в рамках 11 туру португальської Прімейри відбулося лісабонське дербі між Бенфікою та Спортінгом. В основі господарів на цей матч вийшов український голкіпер Анатолій Трубін.

У першому таймі українець зробив декілька класних сейвів, але перед перервою на 45 хвилині все одно пропустив м'яч після удару Віктора Дьйокереша. Спортінг виграв перший тайм із рахунком 1:0.

На початку другої половини поєдинку гості залишилися в меншості після того, як червону картку отримав Гонсалу Інасіу. У такій ситуації команда Трубіна відігралася - на 90+4 хвилині Жуан Невес повернув поєдинку статус паритету. А на 90+9 хвилині Каспер Тенгстедт своїм точним ударом і взагалі приніс Бенфіці яскраву перемогу з рахунком 2:1.

Відео забитих м'ячів матчу Бенфіка – Спортінг дивіться в нашому телеграм-каналі

Чемпіонат Португалії

11-й тур

Бенфіка – Спортінг – 2:1

Голи: Невес, 90+4, Тенгстедт, 90+7 – Дьокереш, 45.

• Після цього матчу Бенфіка з 28 очками вийшла на перше місце в чемпіонаті Португалії. Другий Спортінг також має 28 балів. У третього Порту 25 очок, а у четвертої Браги – 23.
  • Зазначимо, що в Лізі чемпіонів в групі D Бенфіка з нулем очок посідає четверте місце, у третього Зальцбурга три бали. Реал Сосьєдад та Інтер, у яких по десять очок, уже вийшли до плей-офф, а Бенфіка та Зальцбург боротимуться за путівку в Лігу Європи.