Бесєдін та Макаренко запалюють у матчі за Ордабаси: відео голів колишніх гравців Динамо у ворота Жетису

Переглядів 3222
4 голоси
Артем Бесєдін. Фото: Google
У поєдинку десятого туру Прем'єр-ліги Казахстану Ордабаси переграв Жетису (3:1). Два з трьох голів у складі господарів забили їх українські легіонери – Артем Бесєдін та Євген Макаренко.

Українці феєрять в Казахстані. Мова про ударний дует Ордабаси у складі ексдинамівців Києва Артема Бесєдіна та Євгена Макаренка.

Сьогодні у поєдинку десятого туру КПЛ саме українці були головними дійовими особами своєї команди в матчі проти Жетису.

Обидва наші співвітчизники вийшли у стартовому складі господарів і обидва забили. Спершу відзначився нападник Артем Бєсєдін, який відкрив рахунок на 21-й хвилині (другий гол у поточному сезоні). Згодом, на 33-й хвилині, знову вивів Ордабаси вперед півзахисник Євген Макаренко, для якого цей гол став першим у сезоні.

▶️  Відео всіх голів Артема Бесєдіна та Євгена Макаренка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Казахстан. Прем’єр-ліга

Ордабаси – Жетису 3:1 (3:1)

Голи: Бесєдін, 21, Макаренко, 32, Джахшибаєв, 35 – Усенов, 26.

• Після десяти турів (дев’ять зіграних матчів) Ордабаси має в доробку 16 очок та займає перший щабель у турнірній таблиці казахської Прем’єр-ліги.
  • У наступному турі Бесєдін, Макаренко та компанія зіграють проти Астани. Поєдинок заплановано на 16 червня. Початок гри о 17:00.