Більярдний гол Малиновського і асист Коваленка з заміни: українці встановили рахунок матчу Дженоа – Емполі

Переглядів 5712
Руслан Малиновський в матчі з Емполі. Фото: Getty Images
Дженоа на своєму полі зіграла матч 14-го туру чемпіонату Італії проти Емполі. Команди Руслана Малиновського та Віктора Коваленко поділили очки у цьому поєдинку.

У суботу, другого грудня, Дженоа прийняла Емполі у поєдинку 14-го туру італійської Серії А. Матч закінчився внічию із рахунком 1:1.

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі господарів та провів у грі 73 хвилини. Віктор Коваленко залишився на лаві запасних, однак з'явився на полі одразу після перерви.

Перший гол у цій зустрічі забили господарі на 37-й хвилині завдяки неймовірному удару Малиновського, який відправив м'яч точно у лівий кут воріт суперника.

Відео голу Малиновського дивіться в нашому телеграм-каналі

Однак, у результативному ударі, який зрівняв рахунок, також прийняв участь українець. На 67-й хвилині Коваленко асистував Маттео Канчельєрі.

Відео асисту Коваленка можна переглянути в нашому телеграм-каналі

Серія А. 14-й тур.

Дженоа – Емполі – 1:1

Голи: Малиновський (37') – Канчельєрі (67')

• Після цього матчу Дженоа посідає 15 місце в турнірній таблиці Серії А, маючи 15 балів.
  • Емполі, в свою чергу, йде на 17 сходинці, набравши 11 очок.
  • В наступному матчі п'ятого грудня команда Малиновського на виїзді зіграє проти Лаціо у Кубку Італії.
  • На Коваленко і Ко 11 числа очікує домашня зустріч з Лечче.