Борнмут із Забарним вилетів від Лестера: відома оцінка українця за матч Кубку Англії

Переглядів 764
Ілля Забарний. Фото: Google
21-річний український захисник Ілля Забарний взяв участь у поєдинку Кубку Англії проти Лестера. Вишні програли лисам, а українець зіграв повністю зустріч.

27 лютого в рамках 1/8 фіналу Кубку Англії Борнмут Іллі Забарного приймав на своєму полі Лестер, який зараз грає в Чемпіоншипі.

Український захисник вишень вийшов на поле в старті. Основний час зустрічі завершився внічию 0:0. Доля поєдинку вирішувалася в екстра-таймах, де сильніше виявилися лиси. Переможним голом на 105 хвилині відзначився Абдул Іссааку.

У підсумку Забарний зіграв повністю поєдинок, а Лестер виграв матч із рахунком 1:0. Далі пройшов Лестер, який продовжить боротьбу в чвертьфіналі Кубку Англії.

Від порталу статистики SofaScore Ілля отримав оцінку 7,0.

• В турнірній таблиці АПЛ Борнмут із 28 очками іде на 14 позиції.