Борнмут з Забарним здолав опір одного з аутсайдерів АПЛ: відома оцінка українського захисника

Переглядів 487
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Ілля Забарний. Фото: Google
У першому недільному поєдинку англійської Прем’єр-ліги Борнмут на виїзді завдав поразки Бернлі (2:0). Український бек «вишень» Ілля Забарний відіграв весь поєдинок на «Терф Мур».

З таким слабким захистом Бернлі дійсно немає чого робити в АПЛ. Сьогодні це доведено Борнмутом.

Гол нападника «вишень» Джастіна Клюйверта, за всієї поваги до сина голландської легенди Патріка Клюйверта, став апогеєм низки невдалих дій гравців Бернлі.

Атаку Борнмута розпочав їх воротар Нету, а в завершальній стадії Льюїс Кук класним розрізним пасом знайшов у штрафному майданчику Клюйверта і Джастін своїм шансом скористався на всі сто відсотків.

Другий тайм поєдинку на «Терф Мур» місцевих глядачів голами не потішив, хоча кілька непоганих нагод гравці домашньої команди мали, але...

В кінці матчу Бернлі загрався у позиційній атаці, яку перервав Забарний і тим самим розпочав контратаку своєї команди, яку розкішним обвідним ударом завершив Антуан Семеніо.

За поєдинок проти Бернлі Ілля Забарний отримав від Sofascore 7 балів, що є середньою оцінкою з-поміж всіх гравців Борнмута (7.08).

Найкраща оцінка у автора другого голу Антуана Семеніо – 7.9.

Англія. Прем’єр-ліга, 27 тур

Бернлі – Борнмут 0:2 (0:1)

Голи: Клюйверт, 13, Семеніо, 88.

• Після перемоги над Бернлі команда Андоні Іраоли свої турнірні позиції не покращали, лишившись на проміжному 13-му місці.
  • Бернлі міцно засів у підвалинах АПЛ: 13 залікових балів, 19-та, передостання сходинка.
  • У наступному турі Бернлі на виїзді зіграє проти лондонського Вест Хема. Поєдинок заплановано на 10 березня. Початок гри о 16:00 за київським часом.
  • Борнмут в турі номер 28 вдома прийматиме головного аутсайдера першості Шеффілд Юнайтед. Матч заплановано на 9 березня. Стартовий свисток прозвучить о 17:00.
  • Ілля Забарний у поточному сезоні відіграв за Борнмут 31 поєдинок у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 21-річного українського центрального захисника у 25 мільйонів євро.